celým festivalem Vás bude provázet RÉMY BRUNEAU

Tulácká krev, kterou Rémy Bruneau zdědil po svých rodičích, ho z rodného Dijonu přivedla až do východních Čech. A přinesl s sebou kus slunce, které rozdává dál. 

16:00 Anatol Svahilec

Anatol Svahilec, vlastním jménem Václav Šindelář (15. února 1994 Mladá Boleslav) je český slamer a politický aktivista.

Na základní škole spoluzakládal a vedl divadelní spolek Panoptikum. Po maturitě na Masarykově gymnáziu v Plzni krátce pracoval jako námezdní dělník a obchodní příručí. Do slam poetry vstoupil roku 2014, v témže roce získal titul mistra republiky[1]. Tvoří pevné neimprovizované slamové texty. V roce 2014 realizoval vlastní návrh typu divadelní scény, tzv. "divadelní panoptikon", v prostorách husitské modlitebny s názvem Panoptikon Barikáda[2] na Náměstí Barikád na pražském Žižkově, ve kterém účinkoval v mystifikačním projektu maďarského souboru nového cirkusu Körforgalom Színház (v překladu "Divadlo Kruhový objezd"). Svou slamovou tvorbu prezentoval mj. v Německu, Polsko, Belgii, Estonsku nebo v Ghaně[3]. Samonákladem vydal autorský debutový sborník Emu mele maso[4].

V současné době studuje obor produkce na DAMU v Praze.

17:00 LaFuoc

potutelný básník

17:30 In4mation

A pak přišel rok 2016..každej z nás měl zrovna svoji kapelu. Při besedě ve vamberecký restauraci Na pětce jsme došli k názoru, že se naše bandy taknějak přestávaj vyvíjet a že by to chtělo dát prostor něčemu novýmu, čerstvýmu...po několika pokusech/omylech najít vhodnou personu na post kytaristy, přichází on, Robert Souček, muž na inzerát a kapelový embryo povyšuje na trio. Repertoár vzniká spontánně, závratnou rychlostí, po pár měsících točíme první demo. Co se žánrovýho směřování týče, nejvíc je v něm patrnej obdiv ke kytarový scéně devadesátých let. A o co teda In4mation jde?? Hrát, užívat si atmosféru koncertů, hrát,.....a hrát.

18:30 Tereza Nowaková a 

Barbora Čopáková

Co : volná tvorba , z 90% se jedná o malby na plátně doplněné o nějaké kresby .. náměty jsou dost abstraktní Proč: z důvodu exhibice vlastní tvorby a zpříjemnit na čas prostředí ve kterém obrazy visí

18:35 Lachtaní Divadlo

Červená Karkulka je naše nejhravější hra. Je přeci jen první, takže jsme se při ní nesoustředili na pocit při hraní, spíš jsme chtěli překvapit, až šokovat. Pro ty, kteří tu pohádku znají z dětství, je důležité, že vše je jinak. Rodiče nám léta lhali.
Zdroj: https://www.denik.cz/divadlo/lachtani-divadlo-vsechno-jinak-o-karkulce-nam-rodice-cela-leta-lhali-20120629-ey.html

19:00 Benjaming´s clan

Naše tvorba je ovlivněna keltskou hudbou, do toho všeho patří naše punk-rockové kořeny, drtek folku, popu a tím vzniká neotřelý styl, který nazýváme Celtic pop...Rock'n'Dudy. K hudbě Benjaming's Clan neodmyslitelně patří dudy, housle, banjo, akordeon, whistle , několik dalších hudebních nástrojů a stovky kilowatt pozitivní energie.

20:00 Honza Dibitanzl

Jan Dibitanzl (1994) slamuje od února 2015. Za své více než roční působení na slam poetry scéně se dostal do republikového finále 2015 a vyhrál několik exhibic. Jako jeden z mála dokáže plnohodnotně střídat pevné texty a improvizaci. Je to zástupce nejvyšší poezie, měří totiž 198 centimetrů. Na půl úvazku je asistent autisty, na půl úvazku bohém, který by rád studoval psychologii.

20:45 Slepí Křováci

Kdo nás chce opravdu poznat, nechť přijde na (ne)jedno z našich živých vystoupení. Nebudete litovat! :-)

21:45 20 000 židů pod mořem

Improvizační skupina 20 000 židů pod mořem byla založena roku 2016 Ladislavem Kardou, jako jeho bakalářský projekt na DAMU. Jedná se o sedmičlenný soubor, který vytváří svá autorská představení přímo na scéně před divákem z bodu nula. Vystupuje jak v prázdném prostoru, tak i ve scénografiích cizích představení, ve kterých berou tento prostor do hry, jako rovnocenného partnera. Nepřímo jim tak utváří témata samotné performance a ovlivňuje herecká jednání. Hudební doprovod na klávesy: Tanita Yankova 

22:45 Pitztal Boys /sk/

Psychobilly zo Slovenska.

23:45 100%

You need to see this band to believe how much sound and power and energy from just two people! 

00:45 Hello Marcel

Všechny úchylárny už máš naposlouchaný a nic už tě nepřekvapí. Bizár je pro tebe rutina. Už dávno jsi viděl všechno to, nad čím se ostatní pozastavujou. A už jsi slyšel o Hello Marcel?