celým festivalem Vás bude provázet RÉMY BRUNEAU

Tulácká krev, kterou Rémy Bruneau zdědil po svých rodičích, ho z rodného Dijonu přivedla až do východních Čech. A přinesl s sebou kus slunce, které rozdává dál. 

14:15 promítání kultovního filmu KOUŘ

Muzikál totalitního věku" je podtitul snímku KOUŘ, ve kterém vycházel Tomáš Vorel ze svého druhého pověstného školního filmu IING. (1985), jenž zde však doznal mnoha změn. Zůstala vlastně jen osa příběhu: mladý inženýr přichází na své první působiště se záměrem pracovat, což se však v bizarních poměrech éry posledních let totalitní křeče ukáže být šokujícím výstřelkem. Mirek svým neobvykle normálním postojem uvede do chodu běh "místních" dějin, a tak společenské zlo (zosobněné nekompetentními šéfy) je aktuálně svrženo spravedlivě rozhořčeným, probuzeným davem a jsou nastoleny nové pořádky, které však v mnohém začínají připomínat pořádky staré, obrácené naruby. Na scénáři spolupracoval s Tomášem Vorlem vedoucí jednoho z divadel Pražské pětky, Lumír Tuček z Recitační skupiny Vpřed. Snímek má poetiku typickou pro zmíněné společenství: prolínání vážného s nevážným, ironie s obdivem, reality s bizarností, skutečnosti s absurditou. 

16:00 DIVADLO AMATÉRŮ

Divadlo Amatérů z Prahy má za sebou dvacetiletou historii. Začínalo jako seskupení tří studentů na střední škole. Prezentovalo se na festivalech amatérských souborů v Olbramově, na Kaškově Zbraslavi, v Haškově Lipnici, na pražském POPADu a na Národní přehlídce v Holicích. Naše motto je: "Objevte divadelní soubor malých rozměrů a velkých zážitků. Hrajeme autorská představení s nečekaným humorem i hry od nečekaných autorů. 

16:45 STEPUJÍCÍ SAMOŽROUT

Hutný koktejl funk, grunge a rocku s pořádnou dávkou nadsázky z podhůří Orlických hor. Poslední vystoupení v této sestavě. Přijďte se s námi rozloučit s Andělem :)

17:45 JAN DIVIŠ a KRISTÝNA VŠETULOVÁ

Vernisáž 

17:55 ANATOL SVAHILEC

Anatol Svahilec, vlastním jménem Václav Šindelář (15. února 1994 Mladá Boleslav) je český slamer a politický aktivista.

Na základní škole spoluzakládal a vedl divadelní spolek Panoptikum. Po maturitě na Masarykově gymnáziu v Plzni krátce pracoval jako námezdní dělník a obchodní příručí. Do slam poetry vstoupil roku 2014, v témže roce získal titul mistra republiky[1]. Tvoří pevné neimprovizované slamové texty. V roce 2014 realizoval vlastní návrh typu divadelní scény, tzv. "divadelní panoptikon", v prostorách husitské modlitebny s názvem Panoptikon Barikáda[2] na Náměstí Barikád na pražském Žižkově, ve kterém účinkoval v mystifikačním projektu maďarského souboru nového cirkusu Körforgalom Színház (v překladu "Divadlo Kruhový objezd"). Svou slamovou tvorbu prezentoval mj. v Německu, Polsko, Belgii, Estonsku nebo v Ghaně[3]. Samonákladem vydal autorský debutový sborník Emu mele maso[4].

V současné době studuje obor produkce na DAMU v Praze.

19:00 DIVADLO AMATÉRŮ

Ještě jednou tahle partička z Prahé :-D

20:00 SHATTER

doplním

21:00 13 STEPS TO HELL

Jsme mladá kapela, která hraje rockabilly inspirované Stray Cats, Elvisem, Cashem a dalšími ikonami. Nebráníme se však ani říznému psychobilly. 

22:00 SLEPÍ KŘOVÁCI

Kdo nás chce opravdu poznat, nechť přijde na (ne)jedno z našich živých vystoupení. Nebudete litovat! :-)

23:00 SUNBEAM

SUNBEAM

...jako sólový zpěvák a kytarista...vystoupení bude uvnitř v klubu Popráč!